On Küçük Zenci Aylin Kontante’nin sesinden Audioteka’da

08.12.2020
On Küçük Zenci Aylin Kontante’nin sesinden Audioteka’da

Tarihin tozlu sayfalarından çıkan gerçek bir gizem romanı! Polisiye kitaplarının tartışmasız en ünlü isimlerinden Agatha Christie’nin muhteşem kaleminden, yıllara meydan okuyan bu şaheser, sevilen oyuncu Aylin Kontante’nin sesiyle Audioteka’da gizem ve polisiye tutkunlarını bekliyor.

Heyecanın bir dakika bile dinmediği, her satırı gizemle örülü hikaye, her birinin korktukları ve sakladıkları sırları olan on kişinin, Zenci Adası’daki bir malikaneye davet edilmesiyle ilginç bir hal alıyor. Eve giden grubu ise büyük bir sürpriz bekliyor. Gizem ve polisiye severlerin keyifle dinleyeceği bu unutulmaz Agatha Christie romanını dinlemenin ve on küçük zenciyi bekleyen büyük sürprizi öğrenmenin yolu, binlerce sesli kitaba ev sahipliği yapan Audioteka’dan geçiyor.

Geçmişin karanlık sayfaları Aylin Kontante ile aralanıyor

Ölümün soğuk nefesini her saniyesinde hissettiren On Küçük Zenci, Aylin Kontante’nin seslendirmesiyle daha da gizemli bir atmosferin kapılarını ardına kadar aralıyor. Geçmişlerindeki karanlık sırları dışında hiçbir şeyleri olmayan bu adamlar, malikanede kaldıkları süre boyunca giderek daha da yakınlaşıyor ve birbirleriyle sırlarını paylaşıyorlar. İşte tam bu noktada teker teker ölmeye başlıyorlar.

Son cümleye kadar katilin kim olduğunu anlayamaya çalışan dinleyiciler, Christie’nin ince zekası ve akıcı kalemi karşısında meraklanmaktan ve ürkmekten kendilerini alıkoyamayacaklar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.