Kışın içinizi ısıtacak yüzde yüz katkısız salep

09.12.2020
Kışın içinizi ısıtacak yüzde yüz katkısız salep

‘Ne yiyorsak onu sunarız’ mottosuyla yol alan Serez Dondurmacısı, 40 ayrı dondurma çeşidinin yanında soğuk havalarda iç ısıtan sıcacık lezzetler arayanlara yüzde yüz katkısız salepleri ile sağlıklı bir alternatif sunuyor. Yüksek salep oranıyla zenginleştirilmiş sade salepleri ile damaklarda kalıcı bir tat bırakan marka, tüm ürünleri gibi salebi de kendi üretim tesisinde üst düzey hijyenik şartlarda üretiyor. Kış aylarının vazgeçilmezi saleplere hem şubelerden hem de Getir Yemek ve Yemek sepeti uygulamasından online olarak da erişilebiliyor.

Gurme lezzetlerin adresi Serez Dondurmacısı, kış menüsünde de kendine has reçeteleri ile dikkat çekiyor. Estetik güzelliği, görkemli çiçekleri, kokusu ve sağlığa faydaları ile en az 3000 yıllık geçmişe sahip orkide bitkisinden üretilen salep, özellikle kış aylarında geleneksel tatlardan vazgeçmeyenlerin hem içini ısıtıyor hem de şifa veriyor.

Serez Dondurmacısı’nın tüm ürünleri gibi kendi üretim tesisinde ürettiği katkısız ve yüksek salep oranıyla zenginleştirilmiş sade saleplerini tüketiciler şubelerden ister hijyenik şişelerde sıvı olarak ister diledikleri zaman sevdikleriyle paylaşmak üzere donuk halde satın alabiliyor. Salepler 1 litre ve 2 litre alternatifiyle şubelerin yanı sıra online olarak da satışa sunuluyor.

Serez Dondurmacısı’na İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra Getir Yemek ve Yemek sepeti uygulamasından ulaşmak mümkün.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.