Schneider Electric’ten iş ortaklarına dijital çözümler

09.12.2020
Schneider Electric’ten iş ortaklarına dijital çözümler

 

  • Schneider Electric, yeni nesil endüstrilere yönelik esnek ve sürdürülebilir teknolojileri ele aldığı Innovation Summit etkinlik serisinin Türkiye ayağında gerçekleştirdiği uzmanlık oturumlarıyla güncel gelişmelerin yanı sıra iş ortaklarına sunduğu çözümlere değindi.
  • Türkiye’den ve dünyadan alanında öncü konuşmacıların yer aldığı etkinlik 2600 profesyonelin katılımıyla gerçekleşirken dijital dönüşümü nasıl sağlarız sorusuna da cevap arandı.

 

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric’in çevrimiçi konferans olarak düzenlediği Innovation Summit 17 kasımda gerçekleşti. Şirketin 11 etkinlikle dünya çapında gerçekleştirdiği buluşmaların Türkiye ayağında, dijital platform üzerinden interaktif bir paylaşım alanı yaratıldı. Dijital çözümler alanında lider olan Schneider Electric, sektörün en büyük online etkinliğini düzenleyerek yenilikçi iş yapış modelleri ve müşterileri ile iletişim ve ilişki yöntemlerini de başarılı bir şekilde dijitalleştirdiğini bir kez daha gösterdi. 25 farklı oturumun gerçekleştiği Innovation Summit’te 53 konuşmacı dijitalleşen dünya ile ilgili son dönemin gelişmelerini ve öngörülerini paylaştı.

Schneider Electric Dijital Çözümlerle Verimliliği Artırıyor

Uzmanlık oturumlarında ise pandemi ile birlikte tüm endüstrilerin temel konusu haline gelen dijital dönüşüm ve bu dönüşümün neden olacağı sorunlar ele alındı. Gıda, Su ve Atıksu, Otel, Makine ve Sağlık gibi farklı endüstrilere özel gelişimlerin ele alındığı uzmanlık oturumlarından “İş Ortaklarımız için Dijitalleşme Süreçleri ve Çözümler” adlı oturumda; Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İşbitiren, Yüksel Proje Elektro Mekanik Müdür Yardımcısı Levent Yılmaztürk ve Sinerji Elektrik Genel Müdürü Ergun Kanlıcay konuşmacı olarak yer aldılar.

Dünya daha dijital ve daha çok elektrik ihtiyacı duyan bir hale geldikçe, Schneider Electric ve partnerlerinin dayanıklı mimariler inşa etme ve sürdürülebilirliği sağlama konusunda kendilerini nasıl geliştirdiklerini anlatan konuşmacılar, dijital dönüşüm sürecinde karşılaşılabilecek olası sorunlara ve bu konularda Schneider Electric çözümleri ile ilgili tecrübelerine değindiler. Bu sürece destek olarak, müşterileri için önemli olan güvenlik, güç erişilebilirliği, verimlilik, bağlanabilirlik, siber güvenlik konularına odaklanan çözümler sunmayı taahhüt eden Schneider Electric, süreçle ilgili sunduğu çözümleri de katılımcılarla paylaştı.

“İş Ortaklarımız için Dijitalleşme Süreçleri ve Çözümler” adlı oturumda Schneider Electric’in iş ortaklarına sunduğu fayda sağlayan uygulama ve müşteri tabanlı çözümler sayesinde bu dönüşümü nasıl birlikte yönlendirebilecekleri de tartışıldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.