Haruki Murakami’nin Büyülü aşk romanı 1Q84’ün ilk kitabı sadece Audioteka’da

16.12.2020
Haruki Murakami’nin Büyülü aşk romanı 1Q84’ün ilk kitabı sadece Audioteka’da

Yaşayan en büyük yazarlardan biri olarak kabul edilen Haruki Murakami’nin kaleminden çıkan 3 kitaplık 1Q84’ün ilk kitabı, Audioteka’da post-modern ve sürrealist kurgu tutkunları için geliyor. Dünyanın en zengin sesli kütüphane arşivlerinden Audioteka, kütüphanesine modern zamanların başyapıtı olarak görülen 1Q84 üçlemesinin ilk kitabını dahil ederek, dinleyicilerle buluşturuyor.

Köklü geçmişe sahip eserler, yeni çıkanlar, çok satanlar ve daha birçok kategoride sunduğu seçkilerle dinleyicilere binlerce seçenek sağlayan Audioteka, son olarak Japonya’nın en sevilen yazarlarından Haruki Murakami’nin kitabına ev sahipliği yapıyor. Türkiye’de sadece Audioteka’da bulunan 3 kitaplık 1Q84’ün ilk kitabı, bu yayına özel abonelik kapsamında dinlenebiliyor.

Nefes kesici bir macera, imkansızın tanımını değiştiren bir aşk

İmkansız aşk hikayelerini unutturacak kadar farklı, yaşadığınız dünyayı sorgulatacak kadar derin… Gerçek nedir, insan neye inanmalı, aşk dünyayı kurtarabilir mi sorular ekseninde şekillenen roman, hayatı ve aşkı anlamlandırma biçimini değiştirmeyi hedefliyor.

Dinleyicileri gizem dolu bir maceraya sürükleyen roman, sarsıcı bir yolculuğa çıkarıyor. İki dünya bir araya gelmeden gerçekleşmesi mümkün olmayan bir aşkı merkeze alan bu sürükleyici roman; erkekleri, titizlikle geliştirdiği bir yöntemle öteki dünyaya gönderen genç bir kadın ve onun peşine düşen fanatik bir tarikatın müritleri etrafında gelişen olayları konu alıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.