Harcadıkça kazandıran yılbaşı kampanyası

18.12.2020
Harcadıkça kazandıran yılbaşı kampanyası

İstanbul Cevahir, yılbaşına özel olarak düzenlediği “Param Kart” kampanyası ile 2020’yi mutlu sonlandırıyor ve yeni yılı kazandırarak kutluyor. 21-31 Aralık tarihleri arasındaki harcadıkça kazandıran yılbaşı kampanyası kapsamında, İstanbul Cevahir içindeki mağaza ve restoranlardan minimum 300 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler 100 TL, 500 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler ise 200 TL bakiye yüklü Param Kart’ın sahibi olacak ve bakiyelerini AVM içerisinde kullanabilecek.

Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 2005 yılından bu yana İstanbul’un en merkezi lokasyonunda ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan İstanbul Cevahir, 2020 yılına kazandıran yılbaşı kampanyası ile veda ediyor. 21 Aralık -31 Aralık tarihleri arasındaki kampanya kapsamında İstanbul Cevahir içindeki mağaza ve restoranlardan minimum 300 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler 100 TL, 500 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler ise 200 TL bakiye yüklü Param Kart’a sahip olma şansı yakalıyor.

İstanbul Cevahir’in yeni yılı yeni umutla ve kazançla karşılamak için gerçekleştirdiği kampanyaya katılım için ziyaretçiler, AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan belirlenen tutarlarda alışveriş yaparak 1. katta bulunan kayıt stantlarına başvuru yapabiliyor. Ziyaretçilerin 21 Aralık -31 Aralık tarihleri arasında 10.00-20.00 saatleri arasında açık olacak stantlara alışveriş fişlerini kayıt ettirmeleri gerekiyor.  Yetkililerce yapılan kontrol sonucunda, alışverişlerin iade edilmediğinin teyidinin ardından 8-14 Mart tarihleri arasında katılımcılar, kazandıkları bakiye yüklü kartları teslim alabilecekler. Yükleme yapılan Param Kart’lar 15 Nisan tarihe kadar kullanılabilecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.