Yatak odalarındaki derin ve romantik etki: Şehzade

21.12.2020
Yatak odalarındaki derin ve romantik etki: Şehzade

Kilim Mobilya koleksiyonunun içinizi ısıtacak modern üyesi Şehzade Yatak Odası Takımı, benzersiz tasarımı ve üst düzey rahatlığıyla yeni günlere huzur içinde uyanmanızı sağlıyor. İyi düşünülmüş fonksiyonel detayların, doğal ahşap desenlerin, gri ve açık ceviz tonlarının modern ve romantik dokunuşlarla tamamlandığı takım, yoğun geçen bir günün ardından yatak odalarını konforlu bir sığınağa dönüştürüyor.

Kilim Mobilya’nın özgün tarzıyla yatak odalarında aranılan ambiyansı yaratmak üzere üretilen Şehzade Yatak Odası Takımı, kullanıcılarına gri ve açık ceviz tonlarının seçkin etkisini doyasıya hissettiriyor. Sürgü kapaklı dolap, şifonyer, şifonyer aynası, komodin, çamaşırlık ve karyola kombinasyonundan oluşan takım, güçlü tasarım anlayışının ya sıra son derece sağlam materyaliyle de dikkat çekiyor.

Şehzade Yatak Odası Takımı,  açık meşeden griye uzanan natürel renk geçişleriyle mekanı sıcak bir sadelikle tamamlıyor. Renk geçişlerine eşlik eden ahşap desenlerle kullanıcılara doğanın içinde olma hissi veren takım, asimetrik detayların hakim olduğu tasarım diliyle dekorasyonda özgünlüğü tercih edenlere özgürleştirici bir seçenek sunuyor. Şehzade Yatak Odası Takımı,  2 kapılı sürgülü dolabındaki geniş saklama alanlarıyla fonksiyonelliğe vurgu yaparken bronz görünümlü kulpları ve ayna çerçevesiyle klasik bir çizgiyi de sahipleniyor. Takımın kapitone işçilikle detaylandırılan karyola başlığı,  kıvrımlı hatlarıyla modernize bir görsellik oluşturuyor. Karyola aynı zamanda derin bölmelere sahip olan bazasıyla da kullanıcıların depolama sorununu da ortadan kaldırıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.