Silkar Endaş şubeleşme hedefini tamamladı

25.12.2020
Silkar Endaş şubeleşme hedefini tamamladı

Silkar Endaş, 6 satış noktası açarak 2019 yılında belirledikleri şubeleşme hedefini tamamladı. Firma, ilerleyen dönemlerde satış noktası olmayan bazı lokasyonlarda yeni şubeler açabilir.

Silkar Endaş, 2019 yılında belirlediği şubeleşme hedefini 6 satış noktası açarak tamamladı. Bu hedefin sonu gelmeyen bir süreç olduğunu belirten Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, bu sebeple satış noktası olmayan bazı lokasyonlarda şube açmayı düşünebileceklerini belirtti.

“CRM PROGRAMINI DAHA ETKİN KULLANMAYA BAŞLADIK”

2020 yılının genel bir değerlendirmesini yaparak iş gündemini paylaşan Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, “Silkar Endaş olarak 6 satış noktamızla şubeleşme hedefimizi tamamlamış durumdayız. Biz şubelerimizle müşterilerimize daha yakın olmayı istedik. Müşterilerimize yakın olabileceğimiz lokasyonlarda ofis açtık. Şube açmak ve daha fazla lokasyonda olmak sonu gelmeyen bir süre. Bu sebeple şubemiz olmayan bazı bölgelerde şube açmayı düşünebiliriz.” dedi.

Koronavirüs salgını nedeniyle çalışma sistemlerini yeniden düzenlediklerini aktaran Tokat, “2020 yılında yoğunluktan dolayı vakit bulamadığımız bazı konuları gündeme getirdik ve yapma fırsatı bulduk. 2019 yılında CRM konusunda bir yatırım gerçekleştirmiştik. Pandemi döneminde de CRM’i daha etkin kullanabileceğimiz bir ortam yarattı. Bu programı; müşterilere sunduğumuz teklifleri, yaratılan fırsatları ve kaybedilen çalışmaları gözden geçirmek ve takip edebilmek amacıyla kullanıyoruz. Müşterilerle bir araya gelemediğimiz bu dönemde müşteri ilişkilerimizi yönetme konusunda bir fırsat sağladı. Bizde müşterilerle olan ilişkimizi müşteri, ürün ve sektör bazında gözden geçirdik. Müşterilerin beklentilerini tespit ederek ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik birtakım aktivitelere başladık.” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.