Evinizin havasını değiştirme zamanı

Evinizin havasını değiştirme zamanı

Goldmaster Nemo Ultrasonik Hava Nemlendirme Makinesi GM-7912W,  kapalı ortamda ideal nem dengesini sağlarken sade ve şık tasarımıyla da evinizin havasını değiştiriyor.

 

Goldmaster Nemo Ultrasonik Hava Nemlendirme Makinesi GM-7912W,  evde uzun vakitler geçirdiğimiz şu dönemde evdeki hava kalitesini artırmaya yardımcı oluyor. Geniş su kapasitesi ile 12 saat boyunca kesintisiz buhar vererek uzun süre kullanım imkanı sunan cihaz, 360 derece dönebilen ultrasonik buhar yönlendirici başlığı ile odanızın her yerini eşit oranda ferahlatıyor.

Kuru hava riskini azaltın

Ultra sessiz çalışma özelliğiyle gündüz veya gece rahatlıkla kullanabileceğiniz Goldmaster Nemo Ultrasonik Hava Nemlendirme Makinesi, Ultrasonik soğuk buhar vererek odanın içindeki havanın nem seviyesini yükselterek uyku ve nefes kalitesine katkı sağlıyor.

Isıtıcı elemanlar içermemesi özelliğiyle yeni doğan bebekler ve çocuklar için de güvenli kullanım sunan cihaz, su haznesi boşaldığında otomatik olarak kapanma özelliği ve 30W düşük enerji sarfiyatı ile de avantajlı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.