Beils’in online İngilizce eğitimlerinde yeni yıla özel büyük indirim

30.12.2020
Beils’in online İngilizce eğitimlerinde yeni yıla özel büyük indirim

“Gücü kaynağında, farkı sonuçlarında” mottosuyla isteyen herkesi kolayca ve kısa sürede İngilizce konuşturan Beils Türkiye’den büyük yeni yıl fırsatı! Online İngilizce kurslarında %50’ye varan indirimden yararlanmak için son tarih 15 Ocak…

Evde geçirilen sürenin arttığı eğitimin ve iş hayatının online dünyaya taşındığı günlerden geçiyoruz. Bu süreç pek çoğumuza kendimize yatırım yapmak için önemli fırsatlar da sunuyor. Hızla globalleşen ve dijitalleşen dünyamızda en güzel kişisel yatırımlardan olan İngilizceyi, doğru adresten doğru metotlarla öğrenmek isteyenler için yeni fırsatı da Beils Türkiye’den geldi. “Gücü kaynağında, farkı sonuçlarında” mottosuyla isteyen herkesi kolayca ve kısa sürede İngilizce konuşturan Beils Türkiye, online İngilizce kurslarında büyük indirime gitti. Başarısı dünya çapında kanıtlanmış metotlarla ve online olarak İngilizce öğrenmek isteyen herkes Beils Türkiye’nin yeni yıla özel %40 indirim fırsatından yararlanabiliyor. Üstelik kayıt yaptıranlar, referans oldukları 2 kişinin de kaydı tamamlandığında %10 ek indirim fırsatı yakalıyor. Beils Türkiye’nin yeni yıla özel benzersiz indirim fırsatlarını keşfetmek ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler www. beils. com adresinde yer alan formu doldurarak kolayca kayıt yaptırabiliyor. Kampanyalı fiyatlarla kayıt olmak için son tarih ise 15 Ocak…

Beils Türkiye’nin gücü kaynağında…

Beils Türkiye’nin gücü, İngilizce eğitiminin 30 yılı aşkın deneyime sahip lider markası Burlington English grubunun online eğitim platformu olmasından kaynaklanıyor. Burlington English grubu, küresel başarıya sahip İngilizce eğitimlerini 32’den fazla ülkede, ana dili İngilizce olan 1000’i aşkın öğretmeniyle, on milyonlarca öğrenciye ulaştırıyor. Burlington, 30 yılı aşkın deneyime sahip global bir yayıncı olarak hem genel İngilizce hem de kurumsal İngilizce programlarındaki emsalsiz müfredatlarını ve içeriklerini kendisi geliştirip, güncelliyor.

Beils Türkiye’nin en güçlü özeliklerinden biri de kaliteli bir eğitim kadrosuna sahip olması. Öğrencilerini sadece İngilizce bilen kişilerle konuşturarak dil öğrettiğini iddia eden bazı rakiplerinin aksine, Beils Türkiye eğitim kadrosunu deneyimli ve alanında uzman öğretmenlerden seçiyor. Tüm öğretmenler, İngilizce öğretmenliği mezunu, akademik alanda çalışmalar yapmış ve kendi alanlarında uzman ve öğretme aşkına sahip kişilerden oluşuyor.

Eğitimlerdeki farkı sonuçlarında…

İster özgüvenli ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak isteyin, ister dil sınavlarına hazırlanın isterseniz de kariyeriniz için İngilizce öğrenmek isteyin; Beils Türkiye, her koşulda isteyen herkesi, her seviyeye uygun kapsamlı eğitimlerle İngilizce konuşturuyor. Beils Türkiye’nin online eğitim yolculuğu ihtiyaç analizi ve seviye tespiti ile başlıyor. Daha sonra her katılımcıya özel olarak bir eğitim programı ve öğrenme günlüğü oluşturuluyor. Eğitimlere katıldığınız an itibariyle size özel bir eğitim koçu atanıyor. Bu koç eğitiminiz boyunca size danışmanlık hizmeti sunarak destek oluyor. Beils Türkiye’nin bireysel ve kurumsal iş İngilizcelerini de kapsayan her ihtiyaca uygun yüz yüze eğitimleri, seçilecek müfredata göre 36 ila 60 saatlik seçeneklerle sunuluyor. Yüz yüze online eğitimler, ana dili İngilizce olan veya İngilizceyi ana dil etkinliğinde kullanabilen yerli ve yabancı öğretmenlerle eşliğinde gerçekleşiyor… Üstelik sadece derslerden 1 saat önce kayıt yaptırarak istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz öğretmenden ders alabiliyorsunuz. Böylece hem esnek ders saatlerinden faydalanabiliyor hem de istediğiniz kadar farklı öğretmenden ders alma fırsatını yakalıyorsunuz.

İş İngilizcesi öğrenmek isteyenlere 100’ün üzerinde farklı mesleki İngilizce programı sunan Beils Türkiye, derin deniz petrol araması yapan şirketten, bulut teknolojisi üzerine çalışan uzmana kadar pek çok alanda kolaylıkla eğitim programı sunabilecek müfredata ve eğitim kadrosuna sahip.

Beils Türkiye, eğitimleriyle okullara ve dil sınavlarına hazırlananlara da destek oluyor. İlköğretim, lise ve üniversite düzeyindeki okullara, müfredatlarına göre düzenlenen ve tüm sene boyunca süren “İngilizce konuşma – Speaking” dersleri sunan Beils Türkiye, okulların İngilizce alanındaki kaliteli eğitmen ihtiyaçlarına da çözüm buluyor. Dil sınavlarına hazırlananlar ise Beils Türkiye’nin deneyimli öğretmenlerinden özel ders hizmeti alarak ihtiyaçlarına uygun içeriklere kolaylıkla ulaşabiliyor.

Yenilikçi ve patentli teknolojiye sahip eğitim fırsatı

Dünyanın en gelişmiş online İngilizce eğitim kurumu olan Beils Türkiye, fark yaratan eğitimlerini yenilikçi ve patentli teknolojileriyle destekliyor. Beils Türkiye’nin sınırsız sayıda online materyal içeren “Student Zone” platformu, “Career Course – Kariyer Kursları” bölümü ve sanal kütüphanenin yanı sıra yapay zeka teknolojisini de içinde barındırıyor. SpeechTrainer® isimli yapay zeka sanal konuşma eğitmeni ile İngilizce dinleme ve telaffuz becerilerini geliştirme imkanına sahip olan tüm katılımcılar, eğitimleri boyunca teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.