Fırat Tanış ile yeniden hayat bulan Kör Baykuş Audioteka’da

31.12.2020
Fırat Tanış ile yeniden hayat bulan Kör Baykuş Audioteka’da

Hayal ile gerçeğin birbirine karıştığı, rüya ile yaşamın iç içe geçtiği masalsı bir serüven olan Kör Baykuş, sesli kitap arşivi Audioteka’da dinleyicilerini bekliyor. Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan ve ünlü sanatçı Fırat Tanış’ın etkileyici sesiyle tekrar hayat bulan bu roman, İran edebiyatının en özel seçkilerinden birini sunuyor.

Ulusal ve uluslararası binlerce sesli kitaba ev sahipliği yapan Audioteka, edebiyat dünyasının duayen isimlerini kütüphanesine kazandırmaya devam ediyor. Son olarak Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan ve İran edebiyatının en güçlü kalemlerinden Sadık Hidayet’in Kör Baykuş’u arşivine aldı. Başarılı sanatçı Fırat Tanış tarafından seslendirilen Kör Baykuş, dinleyicileri etkileyici bir serüven ile tanıştırıyor.

Rüya ile gerçek birbirine karışıyor

Şimdiki zamanla geçmiş zaman; anı, rüya ve hayalin birbiriyle kaynaştığı bu mistik eser, insan benliğinin kaotik dehlizlerinde bir yolculuğa çıkarıyor. Ünlü sanatçı Fırat Tanış’ın etkileyici sesiyle hayat bulan Kör Baykuş; hem Binbir Gece Masalları’nın hem de sembolizmin ve gerçeküstücülüğün benzersiz armonisini sunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.