Seni Çok Bekledim Erol kimdir gerçek adı nedir? İlhan Şen kimdir?

20.01.2021
Seni Çok Bekledim Erol kimdir gerçek adı nedir? İlhan Şen kimdir?

Star TV’de yayınlanmaya başlayan ‘Seni Çok Bekledim’ dizisinde Erol karakterini oyuncu İlhan Şen canlandırıyor. Erol, Özcan Deniz’in canlandıracağı ‘Kadir’ karakterinin kardeşi olarak seyirci karşısına çıktı.

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunu olan İlhan Şen, 19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya geldi. 1,89 cm boyundaki genç oyuncu bir süre modellik yaptı. 2008 Best Model finalistlerinden olan İlhan Şen, 2011yılında Perspective isimli kısa filmde yer alarak yapımcılara kendini tanıttı. Dizi oyunculuğuna 2018 yılında Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisindeki Şehzade Alaaddin rolüyle başladı. İlhan Şen Şahin Tepesi dizisi ile ünlü oldu. Şahin Tepesi dizisinde hayat verdiği Mete karakteri ile dikkat çeken İlhan Şen, daha sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalı’nın Oğlu Erman olarak yer aldı. 2020 yılında yer aldığı Ramo dizisinde Neco karakterini canlandırdı.

 

EROL KİMDİR?
Erol, dışı çok kalabalık, içi kimsesiz olanlardan. Erol’un anlam veremediği, adını koyamadığı bir derdi, bu derde derman ararken düştüğü dipsiz kuyuları var. Nefes almasını, bütün akan sularının durulmasını sağlayan tek kişi, tek kıymetlisi, tek sevdiği olan abisinin gelmesi, tesadüf ve kader kavramlarının tam ortasında, Erol’a hayat anlamımda yeni bir rol veriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.