Casper VIA X20 kaç TL? Özellikleri ne?

30.01.2021
Casper VIA X20 kaç TL? Özellikleri ne?

Casper yeni cep telefonu VIA X20’yi satışa sundu. Sık sık televizyonda ve sosyal medyada karşımıza çıkan Casper VIA X20 kaç TL?
Fiyatı: 
3.699,00 TL

Özellikleri:
Onunla fotoğraflar hiç olmadığı kadar canlı, renkli ve detaylı. En yeni teknolojilere sahip 4 kameranın yapay zeka ile desteklendiği VIA X20, kusursuz anların kusursuz resimlerini yakalamanız için tasarlandı. İçinizdeki sanatçıyı ortaya çıkaracak eşsiz performansı keşfedin.

Ultra Net Dörtlü AI Kamera
Elinizdeki muhteşem kamera gücüyle neler yapabileceğinize çok şaşıracak, içinizdeki fotoğraf sanatçısını ortaya çıkaracaksınız. F/1.8 diyafram açıklığı, SONY IMX586 Sensor, 6PLens PDAF 0.1s ile desteklenen 4 kamera ile VIA X20 sizi çok yönlü fotoğrafçılığa davet ediyor. 2MP Bokeh Kamerası,  48MP Ana Kamera,  8MP Geniş Açı Kamerası, 2MP Makro Kamera

Mükemmelliği Yakalayın
Sadece detayları en net şekilde göstermekle kalmayan VIA X20, zoom yaptığınızda kırılma yaşamadan çok net ve kaliteli bir şekilde fotoğraflamanızı sağlar.

Büyük Resmi Görün!
VIA X20’nin 120° geniş açılı 8MP kamerası ile artık hiçbir detayı kaçırmayacaksınız! Manzaranız ne kadar geniş, partiniz ne kadar kalabalık olursa olsun VIA X20 tüm detayları yakalamaya hazır!

Performansa Yer Açtı
128GB ROM ile en sevdiğiniz diziler, oyunlar ve müzikler için artık daha fazla alanınız var! Geniş depolama alanızın, 6GB RAM desteğiyle ultra hızlı program geçişlerine sahip olur ve arka planda 80 uygulama çalıştırma imkanı sunar.

Akıllı Tasarruf Uzun Süreli Kullanım
Akıllı güç tasarrufu teknolojisine sahip uzun ömürlü 4510mAh pilin tam desteğiyle performansınız gün boyu zirvede. Hızlı şarj özelliğiyle VIA X20’yi 150 dakikada tamamen şarj edebilirsiniz.

Deneyimlerinize Güç Katacak
Helio P70 işlemci; sekiz çekirdekli yapısıyla çoklu görev, hızlı yükleme ve güçlü oyun deneyimi için özel olarak geliştirilmiş bir işlemcidir. Bu özellikleri ile VIA X20, daha yüksek performans ve zengin kullanıcı deneyimi sunar.

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.