Seni Çok Bekledim Zaza kimdir kaç yaşındadır gerçek ismi nedir?

30.01.2021
Seni Çok Bekledim Zaza kimdir kaç yaşındadır gerçek ismi nedir?

Star TV’nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim’de Zaza karakterini Hakan Ummak canlandırıyor. 1987 yılında Mersin’de dünyaya gelen Hakan Ummak, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde aldı. Gamsız Hayat dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Hakan Ummak, ardından Paramparça ve Yeter dizilerinde rol aldı. Adı Efsane dizisinde Sadık karakterini canlandıran Hakan Ummak, Seni Çok Bekledim dizisinde Zaza rolüyle karşımıza çıktı.

BU DİZİNİN HİKAYESİ BENİM İÇİN UZUN
Hakan Ummak, Zaza rolü için instagram’dan şöyle bir paylaşımda bulundu:
Seni Çok Bekledim’in hikayesi uzun benim için. Üzerinde kaç zamandır çalışıldığının, ne kadar ince elenip sık dokunulduğunun şahidiyim. Bu yüzden apayrı bir bağ hissediyorum bu projeye. Bugün güzel bir yolculuğa çıkıyoruz.
Bu süreçte hayaline sahip çıkan ve hepimize hayalinden bir parça hediye eden @ozcandeniz ‘e çok teşekkür ederim.  Sevgili @altugsahin ‘in  emeği, heyecanı, inancı bambaşka bir yere götürdü bizi. Ve tabii ki cast direktörümüz @selimbaharr 2.yönetmenimiz @elifeakarsu’ya, @skalayapim ve @dnzfilm ‘in bize gösterdiği hassasiyete, tüm reji ekibimize,  set ekibimize, prodüksiyon ekibimize ve oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Ve bu işi seyrederken lütfen her ekibin emeğinin de  ayrı ayrı büyük olduğunu unutmayın. Sevgiler! #Zaza

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.