SİNOZ’dan Sevgililer Günü’nde özelgül seti

02.02.2021
SİNOZ’dan Sevgililer Günü’nde özelgül seti

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla çiftlerin hediye telaşına SİNOZ romantik hediye seti sunuyor. Sevginin farkına varmak isteyenler, aşkını SİNOZ doğal gül kokulu ‘Gül Bahçesi’ serisiyle ikiye katlıyor.

Sevgililer Günü ile birlikte sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelerle şımartma zamanı yaklaşıyor. SİNOZ bu anlamlı günde hediye olarak sevdiklerinizi mutlu edecek gül kokulu koleksiyonuyla aşkınızı ikiye katlıyor. SİNOZ, sevginizi büyüleyici Gül Bahçesi Serisi hediye seti ile taçlandırıyor. Gül Bahçesi Serisi, gül kokularının bakımınıza eşlik edeceği özel ürünlerle dolu. Gül kokularıyla bezeli vücut peelingi, vücut spreyi, duş jeli, el kremi ve vücut losyonu ile etkileyici terapi sunuyor.

İlhamı RomantikGül Bahçelerinden

Sinoz ‘Gül Bahçesi’ vücut bakım koleksiyonu romantik gül bahçelerinden ilhamını alan ürünleriyle sevginizin farkına varmanızı sağlayacak. ‘Gül Bahçesi’ koleksiyonunda yer alan gül kokularıyla ferahlatan Sinoz Duş Jeli,Sinoz Vücut Peelingi, Sinoz Vücut Losyonu, Sinoz El Kremi ve Sinoz Vücut Spreyi ile aşkınız terapiye dönüşsün.

Evde bakım keyfini ritüele dönüştürmek isteyenler ise, Flower Therapy mum ve oda kokusu ile gülün romantik notaları arasında kayboluyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.