Swiss Charger’dan “İletişimimiz hiç kopmasın” diyen çiftlere

02.02.2021
Swiss Charger’dan “İletişimimiz hiç kopmasın” diyen çiftlere

Geniş ürün yelpazesiyle Sevgililer Günü için birçok hediye seçeneği sunan Swiss Charger’ın powerbank modelleri, kesintisiz iletişimde kalmak isteyen çiftler için!

 

Online toplantılar, uzun süren telefon konuşmaları, görüntülü aramalar derken cep telefonu kullanım oranlarının arttığı günlerde, Swiss Charger’ın powerbank modelleri kullanıcıların yardımına koşuyor. Şarj ve data kablolarından kulaklıklara, ses ve görüntü kablolarından bluetooth araç kitlerine kadar farklı ürün gamında dayanıklı ve tasarım mobil aksesuarları binlerce noktada ve www.swisschargermobile.com sitesinde tüketici ile buluşturan Swiss Charger’ın powerbank modellerinden birini 14 Şubat’ta sevgilinize hediye ederek siz de kesintisiz iletişim konforunu hayatınıza katabilirsiniz.

 

 

Swiss Charger SCC-30013 20000 Mah 18W Powerbank: Hızlı şarj desteği ve ergonomik tasarımıyla şarj sorununa hızlı çözüm sunan Swiss Charger SCC-30013 20000 mAh 18W Powerbank, batarya kapasitesini gösteren dijital LED ekranı, alüminyum dış yüzeyi ile son derece şık! 20000 mAH batarya kapasitesine sahip Swiss Charger SCC-30013 20000 Mah 18W Powerbank, USB üzerinden 18W Quick Charge desteği ile normal powerbanklere göre 2 kata kadar daha hızlı şarj sunuyor. Type-C üzerinden de 2 kata kadar daha hızlı şarj etme ve şarj olabilme özelliğine sahip olan ürün, iPhone, Micro USB ve Type-C şarj girişleriyle ek kabloya ihtiyaç duymadan kolay kullanım sunuyor.

 

Swiss Charger SCC-30012 10000 mAh 18W Powerbank: Şarj durumunu gösteren LED ekranı ile pil durumunu kontrol etme imkanı sunan Swiss Charger SCC-30012 10000 mAh 18W Powerbank, USB üzerinden 18W Quick Charge desteği ile, Type-C üzerinden Power Delivery desteği ile normal powerbanklere göre 2 kata kadar daha hızlı şarj imkanı sunuyor. Type-C üzerinden hızlı şarj girişi ile 2 saatte pili tam doldurabilen powerbank, alüminyum kasasıyla da dikkat çekici.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.