Bizim Kızanlar’da haftanın konuğu: Emre Büyükkoru

11.02.2021
Bizim Kızanlar’da haftanın konuğu: Emre Büyükkoru

Lüleburgaz Belediyesi’nin korona virüs salgını nedeniyle sahnelerden uzak kalan ve zor günler geçiren müzisyenlere destek olmak amacıyla başlattığı “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programının bu haftaki konuğu müthiş sahne performansıyla Lüleburgaz’ın sevilen ismi Emre Büyükkoru ve ekibi olacak. Program Cuma günü saat 21.00’de Lüleburgaz Belediyesi Youtube ve Facebook hesaplarından canlı yayınlanacak.

 

Korona virüs salgınında toplumun hemen hemen her kesimine destek gerçekleştiren Lüleburgaz Belediyesi’nin, pandemi kısıtlamaları nedeniyle sahne alamayan müzisyenlere destek için gerçekleştirdiği Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler programının bu haftaki konuğu Emre Büyükkoru olacak. 2014 yılından beri sahnelerin tozunu attıran, Lüleburgaz’ın sevilen ismi Emre Büyükkoru, birbirinden güzel unutulmaz şarkıları seslendirerek izleyicilere keyifli bir akşam yaşatacak.

 

Cuma saat 21.00’de

 

Sunuculuğunu İsmet Altay Süpürgeci ve Tansu Edip Gökbudak’ın yaptığı “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı 12 Şubat Cuma günü saat 21.00’de Lüleburgaz Belediyesi Youtube ve Facebook kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Programı kaçırmak istemeyen izleyiciler kanallara abone olabilir.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.