Estetik ve konforun rengi: Beyaz

22.02.2021
Estetik ve konforun rengi: Beyaz

Türkiye seramik sağlık gereçleri pazarının öncü markası SEREL; sağlık, estetik ve konforu bir arada sunan SEREL Mat Beyaz Ürünler Serisi’yle banyolara farklı bir şıklık kazandırıyor. SEREL vitrifiye ürünleri; sahip olduğu ‘‘SEREL Hygiene+’’ yüzey teknolojisi sayesinde kir tutmuyor, bakteri oluşumunu engelliyor, kolay temizleniyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

Sağlık gereçleri üretiminde 30 yılı aşkın süredir deneyimi olan SEREL’in Mat Beyaz Ürünler Serisi, banyolara ayrı bir yorum katıyor. Kullanıcı dostu serinin dış tasarımları, günümüz ihtiyaçlarını rahatça karşılayacak şekilde modern bir yapı sunuyor. SEREL vitrifiye ürünlerinde sektörde çığır açan ‘‘SEREL Hygiene+’’ yüzey teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde kolayca temizlenebilen banyolarda bakteri oluşumunun önüne geçilerek kullanıcılar kendini güvende hissediyor.

Sıfır Atık Belgesi, doğaya olan saygısını kanıtlıyor

Öte yandan SEREL Mat Beyaz Ürünler Serisi; şık tasarımı, iç ferahlatıcı rengi ve “Önce Sağlık” sloganıyla evlerin yanı sıra kafe, restoran, okul veya hastane gibi nüfusu yoğun olan alanlarda da rahat bir kullanım sağlıyor. Farklı ölçülerde 12 ayrı lavabo ile klozet kapağından oluşan ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Sıfır Atık Belgesi’ne sahip olan Mat Beyaz Ürünler Serisi, sürdürülebilir bir yaşamı da dikkate aldığını gösteriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.