Kamptan, şehir hayatına kadar her an yanınızda

24.02.2021
Kamptan, şehir hayatına kadar her an yanınızda

Çakılara eşsiz yorumunu katarak, çok fonksiyonlu çakılar üretmeye devam eden Victorinox kampta ve şehir hayatına kadar yanınızdan ayıramayacağınız bir çakıyı daha tutkunlarıyla buluşturuyor. İkonik kırmızı Victorinox rengi ve tasarımıyla şekillenen Victorinox 1.3713 Huntsman, fonksiyonlarıyla kendine yeni tutkunlar arıyor.

Doğa ve en zorlu ortamlar için 100 yıldır çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, tasarımı, fonksiyonları ve rengiyle uzun yıllar yaşayacak ikonik bir modele daha hayat verdi. Tırmanma, doğa yürüyüşleri ve kampta tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak Victorinox 1.3713 Huntsman, 15 fonksiyonuyla İsviçreli üreticinin geldiği noktayı sağlamlaştırıyor.

En zorlu anlarda en büyük yardımcınız

En zorlu anlarda en büyük yardımcınıza dönüşecek çakının, anahtarlık halkası, büyük bıçak, cımbız, çok amaçlı kanca, delik açıcı, kablo sıyırıcı, konserve açacağı, küçük bıçak, küçük tornavida, kürdan, makas, şişe açacağı, testere, tirbüşon ve tornavida fonksiyonu bulunuyor. 91 mm uzunluğunda ve 97 gram ağırlığındaki çakı, verilebilecek en farklı hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

 

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix. com. tr internet adresinde bulabileceğiniz Victorinox 1.3713 Huntsman’ın fiyatı 399,90 TL’dir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.