Masumiyet Hande Hancı kimdir gerçek ismi nedir?

25.02.2021
Masumiyet Hande Hancı kimdir gerçek ismi nedir?

Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet ekrana gelmeye başladı. Yönetmeliğini Ömür Atay’ın yaptığı, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Fox TV’nin dizisinde Hande Hancı karakterini Asena Keskinci canlandırıyor.
Ela’nın kuzeni. İki kız, aynı apartmanda kardeş gibi büyümüşler ama düşman kardeşler gibi. Düşmanlık tohumları Hande’nin kalbine henüz çocukken anneannesinin evlat ayırmasıyla ekilmiş, annesinin rekabetçi yapısıyla filizlenmiş.

ASENA KESKİNCİ KİMDİR
2001 yılında dünyaya gelen Asena Keskinci, 2007 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bez Bebek dizisindeki Yağmur karakteri ile tanınmıştır.
Asena Keskinci daha önce Yadigar, Aliye, O Kadın, Aman Annem Görmesin, Yol Arkadaşım, Hırsız Polis, Bez Bebek, Pelin ve Köstebekgiller, Dedemin Dolabı, O Kadın, Parmaklıklar Ardında, Bir Aşk Hikayesi, Aşk Tesadüfleri Sever, Bir Aşk Hikayesi ve Arapsaçısı isimli projelerin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Ahlat Ağacı isimli sinema filminde rol almıştır. Ayrıca Sana Margarin, Pınar Sosis, Ford Focus ve Defans – Eczacıbaşı markalarının reklam yüzü olmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.