thyssenkrupp Elevator’ın adı şimdi TK Elevator oldu

28.02.2021
thyssenkrupp Elevator’ın adı şimdi TK Elevator oldu
  • Yeni marka, şirketin yeni nesil mobilite çözümlerindeki lider rolünün altını çizerek bağımsız bir şirkete dönüşünü simgeliyor.
  • TKE, insan odaklı hizmet veren servis markası olarak asansör sektörünün en üstünde konumlanıyor.
  • Şirketin uzun yıllara dayanan başarısını dijital alandaki yeni fırsatlara öncü etmesiyle birleştiriyor.

 

(Essen; Almanya) Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe lider global oyuncu TK Elevator, yeni global markası TKE’nin doğuşunu duyurdu. Marka isminin değişimi, geçen yılın ortalarında gerçekleşen satın almaya dayanıyor.

 

Yeni marka kimliği, gün doğumunun enerji ve iyimserlik atmosferini yansıtıyor 

Tüm dijital ve geleneksel kanallarda kolay uygulanabilir bir şekilde yer almak üzere tasarlanan yeni marka kimliği, gün doğumunun enerji ve iyimserlik atmosferini yansıtıyor. Sıcak renk paleti, tipografi ve logo; hareketlilik, pozitiflik ve hızı sembolize ediyor. Bu durum belli bir güçlendirme, özerklik ve ayrıcalıklı teknoloji üstünlüğünün ruhunu temsil etmek için ideal bir ortam yaratıyor. TKE markası, şirketin akıllı ve gelişmiş mobilite çözümleriyle insanların hayatını değiştirmeye olan bağlılığını yansıtıyor.

 “Liderliğimizi güçlendirmek için harika bir fırsat olacak”

 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TK Elevator CEO’su Peter Walker, “TKE markası ile bağımsız şirketimiz güçlü bir şekilde büyüyebilecek. Bu değişim, sektördeki konumumuzu ve yeni nesil mobilite hizmetlerindeki teknoloji liderliğimizi güçlendirmek için harika bir fırsat olacak. Kısa süre önce bulut tabanlı dijital platformumuz MAX’ın tüm yeni asansör ve yürüyen merdivenlere dahil edilmesiyle ürün ve hizmetlerimizin dijitalleşmesinde önemli bir adım attık. Bu adımımız kentsel mobilite çözümlerine yeni bir kalite standardı getirdi. Diğer taraftan TKE markası yıllardır edindiğimiz tecrübe, mühendislik bilgisini ve başarılarımızı pekiştirmemizi de sağlayacak” diye konuştu.

 

“İnsan odaklı hizmet markası olma hedefimizi vurguluyor”

TK Elevator’ın, geçtiğimiz yıl küresel ayak izini genişleterek, başarılı bir şekilde servis hizmetlerini çeşitlendirdiğini ve ölçeklendirdiğini belirten Peter Walker: “Yeni marka kimliğimiz, başarılarımızın güçlü mirasını daha da iyi yansıtıyor. Aynı zamanda sektörün lideri ve dijital çözümler konusunda öncü, insan odaklı hizmet markası olma hedefimizi de vurguluyor” dedi.

TK Elevator, dünya çapındaki faaliyetleriyle ve 50 bini aşkın çalışanıyla 2019/2020 mali yılında 8 milyar Euro satış gerçekleştiren thyssenkrupp Elevator’ın başarılı mirasının üzerine yenilerini ekleyecek. TK Elevator’ın en önemli faaliyet alanı, dünya çapında 24 bin teknisyeninin de desteğiyle, yaklaşık 1,4 milyon asansör ve yürüyen merdiven ünitesinin servis hizmeti olmaya devam edecek.

Çözüm ve teknolojileriyle mobilitenin her alanında yer alıyor

TKE markası geniş ürün portföyü ile konut ve işyerleri için ticari asansörlerden New York’taki   Dünya Ticaret Merkezi gibi teknoloji harikası gökdelenlere kadar modern ve özelleştirilmiş çözümler sunuyor. Asansörlerin yanı sıra yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar, yolcu körükleri, merdiven ve platform asansörleri ile tüm bu ürünler için kişiselleştirilmiş hizmet çözümleri de ürün portföyü arasında yer alıyor. Bu çözüm ve teknolojiler markanın kent mobilitesinin her alanında var olduğunu gösteriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.