L’unica’dan mart boyunca kadınlara özel kampanya

02.03.2021
L’unica’dan mart boyunca kadınlara özel kampanya

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak başlattığı ve Mart ayı boyunca sürecek kampanya ile 2021 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan tüm ürünlerde yüzde 30 indirim uyguluyor. Koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan şemsiyeye, şezlongdan daybede, şömineden barbükeye ve aydınlatmaya kadar pek çok farklı ürünüyle açık havayı renklendiren L’unica, hem kendi koleksiyonu hem de Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla farklı zevklere hitap ediyor.

 

Dış mekanda konfor ve şıklığın adresi L’unica, 2021 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan tüm ürünlerde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. Mart ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında bahçe, balkon ve terasların havasını değiştirmek isteyen kadınlara yüzde 30 indirim fırsatı sunan L’unica, hem kendi koleksiyonu hem de Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla farklı zevklere hitap ediyor.

 

Açık havanın ruhunu değiştirecek bahçe mobilyaları

Oturma grupları, yemek grupları ve keyif ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünleri bulunan L’unica; koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e, şömineden barbeküye ve aydınlatmaya kadar pek çok farklı ürünüyle açık havanın ruhunu değiştiriyor. Uzun yıllar boyu bahçelerin ve kadınların vazgeçilmezi olmaya aday L’unica ürünlerine, markanın İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ve Türkiye genelindeki 30 farklı bayisinden ulaşmak mümkün.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.