Medisana’dan kusursuz bakım

05.03.2021
Medisana’dan kusursuz bakım

 

Yaz mevsimi yaklaştıkça tüm kadınların ortak sorunu “bu tüylerden nasıl kurtulacağım” Medisana 99233 Lazer Epilasyon, ev konforunda pratik ve rahat kullanımıyla bu sorunun tam cevabı…

 

40 yıldır Alman teknolojisi ile sağlık ürünleri üreten Medisana, kadınların en büyük sorunu istenmeyen tüylere adeta savaş açıyor. Medisana 99233 Lazer Epilasyon Ipl 840, cilt altındaki tüy köklerini oluşumunu ve tüylerin uzamasını engelleyerek 4 haftalık düzenli kullanımda tüylerde % 50’ye kadar azalma sağlıyor. Özellikle siyah tüylerde daha etkili olan Medisana 9233 Lazer Epilasyon Ipl 840, tüm cilt tiplerinde ise tam bir uyumluluk sağlıyor.

 

Sağlıklı, pratik bir yaşam için birbirinden kullanışlı ürünler sunan Medisana’nın 99233 Lazer Epilasyon aleti, otomatik 6 çeşit ten algılama ışığı ya da 4 adet manuel kademesi ile yüz, kol, bacak, koltuk altı, bikini bölgesi ve sırt tüyleri için konforlu bir deneyim yaşatıyor.

 

Uzun süre kusursuz kullanım              

 

Evde kullanımın da oldukça kolay ve güvenli olduğu Medisana Ipl cihazı, 14. nesil lazer teknolojisi ve 100.000 ışık atımına sahip dayanıklı cam kartuşu ile uzun süre sorunsuz bir kullanım rahatlığı sunuyor. Cihaz doğru konumlandırdıktan sonra cilt ile temas ettiği andan itibaren kullanıma hazır olması ve 3 dakika hareketsiz kaldığında otomatik kapanma özelliği ile de fark yaratıyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.