Arçelik’ten hassas kıyafetler için; AirTouch Kurutma Makinesi 

06.03.2021
Arçelik’ten hassas kıyafetler için; AirTouch Kurutma Makinesi 

Tüketicilerinin yaşamını kolaylaştıran ürünler geliştiren Arçelik, hassas giysileri yıllarca kullanmak için “Ne yapabiliriz?” sorusundan yola çıkarak AirTouch Kurutma Makinesi’ni geliştirdi. Sererek kurutma programıyla ‘makinede kurutulmaz’ etiketli çamaşırları bile güvenle kurutan Arçelik AirTouch Kurutma Makinesi bu özelliği ile en sevilen giysilerin yıpranmasını önleyerek kullanım ömrünü uzatıyor.

Türkiye’nin lider beyaz eşya markası Arçelik, yenilikçi ürünleriyle fark yaratmayı sürdürüyor. Arçelik, sererek kurutma programıyla hassas giysileri yıpratmadan kurutan AirTouch Kurutma Makinesi ile tüketicilerinin hayatına kolaylık sunuyor.

AirTouch teknolojisine sahip ürün tambur hareketleri olmadan, serme yöntemiyle kurutma yaparak ‘hassas – kurutma makinesinde kurutulamaz etiketi’ olan ürünleri bile güvenle kurutabilmenizi sağlıyor.

Özel kanat formu ve hava akış sistemi ile narin giysileri mevcut kurutma makinalarına kıyasla çok daha hassas kurutabilme özelliğine sahip Arçelik AirTouch Kurutma Makinesi, tambur hiç hareket etmeden, kıyafetlerin üzerinden sadece hava geçirilerek kurutma yapmasına olanak tanıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.