Ofiste Her Şey’den kadın girişimcilere anlamlı destek

08.03.2021
Ofiste Her Şey’den kadın girişimcilere anlamlı destek

İş hayatında kadınların değerini bilme ve varlıklarını arttırma bilinciyle hareket eden Ofiste Her Şey, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak, kadın girişimcilerin seslerini duyurmasına imkan sağlayacak. İş hayatının merkezi Levent’te yapı, mimarlık ve ofis sektörlerine bütünleşik bir çözüm merkezi olarak hizmet veren Ofiste Her Şey, Kadınlar Günü’ne özel sunduğu ve 1 ay sürecek fırsatla, markaların profesyonel tanıtımına imkanı veren seminer alanlarını kadın girişimcilerin ücretsiz kullanımına açıyor.

Pandemi öncesi koşullarda aynı anda 200 kişiye kadar katılımcının bulunabildiği sunum alanlarında, pandemi koşullarına uygun şekilde ve sınırlı sayıda katılımcı ile firma etkinlikleri ve tanıtım sunumları gerçekleştirilebiliyor. Markanıza özel sunumlar, workshoplar ve etkinlikler düzenleyerek girişiminizi ve markanızı en doğru şekilde tanıtma imkanı veren Ofiste Her Şey seminer alanı, markanızı sektör profesyonellerine doğru şekilde tanıtarak iş ağınızı geliştirmenize de olanak sağlıyor.

Ofis, çağrı merkezi, yapı ve inşaat, mimarlık ve dekorasyon sektörlerinde kadın varlığının artarak sektörün daha da değer kazanmasını hedefleyen Ofiste Her Şey, farklı sektörlerden kadın girişimlerinin sesini duyurmak için aktif rol oynayacak kampanyasıyla, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, tüm kadınların yanında olduğunu tekrar ederek tüm girişimci kadınların gücünü ortaya çıkarmasına ve marka sesini sektöre duyurmasına destek oluyor.

2021 yılı itibariyle sektörde kilit bir rol oynamak hedefiyle hizmete açılan Ofiste Her Şey’in kadın girişimcilere yönelik oluşturduğu fırsatlardan yararlanmak için Ofiste Her Şey ile iletişime geçebilir veya Levent’te yer alan showrooma gelerek bilgi alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.