Kerem Fırtına’nın sesinden yolculuğunuza rehber olacak bir kitap: Hayat Sana Ne Anlatıyor

09.03.2021
Kerem Fırtına’nın sesinden yolculuğunuza rehber olacak bir kitap: Hayat Sana Ne Anlatıyor

Kendi hikayesinin izleyicisi değil, yazarı olanların defalarca dinlemek isteyeceği bir hayat rehberi… Çetin Çetintaş’ın münzevi kaleminden çıkan ve elementlerin mucizelerle dolu dünyasının kapılarını aralayan Hayat Sana Ne Anlatıyor eserine sesiyle hayat veren kişi ise sevilen oyuncu Kerem Fırtına…

Birbirinden özel yazarların kaleme aldığı kişisel gelişim kitaplarına ev sahipliği yapan Audioteka, yaşama yön veren bu seçkileri Türkiye’nin en önemli isimlerinin sesiyle meraklılarıyla buluşturuyor. Son olarak kategorisinin en çok dikkat çeken eserlerinden Hayat Sana Ne Anlatıyor kitabını arşivine ekleyen Audioteka, sahnelerin aranan yüzü Kerem Fırtına’nın seslendirmesiyle dinleyicileri mistik bir hayat yolculuğuna çıkarıyor.

Hayatın alfabesi; ateş, su, toprak ve hava

Her duygunun bir ihtiyaçtan doğduğunu ve bu ihtiyacı karşılamanın elementler yoluyla mümkün olduğunu dile getiren Hayat Sana Ne Anlatıyor; hayatta, ilişkilerde, aşkta, cinsellikte ve daha birçok konuda elementlerin rolüne dikkat çekiyor. Türkiye’de ilk defa bir Brahmaçarya’nın (münzevi) kaleme aldığı bu kitap, hayatın alfabesinin toprak, ateş, su ve hava elementlerinde olduğunu söylüyor.

Birçok televizyon ve tiyatro projesinde başarılı işlere imza atan ve etkileyici sesiyle dikkat çeken Kerem Fırtına, seslendirdiği Hayat Sana Ne Anlatıyor ile Audioteka’da dinleyicilerini bekliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.