Kelebek’ten hibrit teknolojili koltuk takımı

10.03.2021
Kelebek’ten hibrit teknolojili koltuk takımı

Kelebek, paket yay ve süngerin birlikte kullanılmasıyla elde ettiği hibrit teknolojisine sahip klasikleşen Pria Koltuk Takımı ile yaşam alanlarını konfor ile buluşturmaya devam ediyor.

Cumhuriyet tarihinin en önemli markalarından Kelebek Mobilya, çok sevilen ve klasikleri arasına giren Pria Koltuk Takımı ile yaşam alanlarını konfor ile buluşturuyor.

Birden çok nitelikli materyalin farklı üretim teknikleriyle bir araya getirilmesi sonucu oluşan hibrit teknolojisiyle tasarlanan Pria, benzersiz konfor anlayışının yanı sıra dayanıklılık konusunda da üstün performans sunarak uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor. Koltuk üzerinde uzun süre oturulduğunda oluşan göçme problemlerinin önüne geçmeyi sağlayan ve rahatlığı maksimum seviyede sunan hibrit teknolojisiyle Pria, yalın çizgilerini kişiselleştirilebilen renk seçimiyle kişisel zevkinizi yaşam alanlarınıza yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Birbirinden farklı ayak renkleriyle beğeni kazanan ve hibrit teknolojisiyle üretilen Pria Koltuk Takımı’na 10 yıl yay garantisi veren Kelebek Mobilya, kullanıcısın uzun süreli konfor vaat ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.