Prestijli projelerin tercihi Günsan Eqona oldu

10.03.2021
Prestijli projelerin tercihi Günsan Eqona oldu

Yenilikçi ve inovatif yaklaşımları iş süreçlerine dahil ederek Türkiye’nin en önemli projelerine çözüm ortaklığı yapan Günsan Elektrik, son olarak Bellis Deluxe, Mersin Ramada, Özgüntur İnşaat Azur Park, Ebruli Ispartakule ve Kilman Calyptus projelerinde yer aldı. Günsan, Eqona serisiyle dekorasyonda estetiği işlevsel detaylarla buluşturuyor.

Yaşam alanlarına değer katan ayrıcalıklı detaylarla birçok projenin hem finansal hem de prestij olarak güçlendiren Günsan, anahtar, priz, çerçeve gibi elektrik ekipmanları konut, otel, rezidans gibi alanlarda dekorasyonu tamamlıyor.

Günsan Eqona serisi ile projelerde fonksiyonelliğe estetik dokunuşlar

5 yıldızlı Bellis Deluxe Hotel’de kullanılan ve minimal özellikleriyle dikkat çeken Eqona serisi, konaklama merkezine şık bir dokunuş kazandırıyor. Bulunduğu bölgenin en prestijli konaklama merkezi olan Kirman Calyptus Resort & Spa Hotel’in de tercihi Günsan’ın zarif ve modern serisi Eqona oldu.

Ebruli Ispartakule’de de yer alan Eqona, beyazın zarafetini ve elegan enerjisini yaşam alanlarına taşıyor. Eqona füme rengi ise Mersin Ramada ve Özgüntur İnşaat Azur Park projelerine şık ve sofistike bir hava kazandırıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.