Çanakkale Seramik’ten Miniatile Koleksiyonu ile yaşam alanlarına renkli ve dinamik dokunuş

12.03.2021
Çanakkale Seramik’ten Miniatile Koleksiyonu ile yaşam alanlarına renkli ve dinamik dokunuş

En seçkin seramik koleksiyonlarıyla zevk sahibi mekanlar yaratan Çanakkale Seramik, küçük ebatlı minimalist tasarımları sevenler için yeni koleksiyonu Miniatile’ı tanıttı. Doğal ve çarpıcı renkleri modern yaşamlara taşıyan geniş koleksiyon; Metro, Windsor, Avenue, Windsor Frame ve Moonlight serilerinden oluşuyor.

Küçük ebatlı minimalist tasarımları sevenler için hazırlanan Miniatile Koleksiyonu, konut içi, banyo, tezgah arası, otel, kafe, restoran gibi farklı yaşam alanlarına renkli ve dinamik bir dokunuş kazandırıyor.

Miniatile Koleksiyonu’ndaki seriler; farklı yorumlarla tasarlanan rölyefleri, retro stili modern dokunuşlarla tanımlayan şıklığı ve mekanlara canlılık katan parlak görünümüyle her zevke hitap ediyor.

Yaşam alanlarının yanı sıra ticari alan ve dış mekanlar için birçok farklı alternatif sunan geniş koleksiyon 10×30 ve 10×40 cm’lik karolarla duvarlarınızda hayranlık uyandıran görünümler sunuyor.

MOONLIGHT

El yapımı hissi veren duruşuyla ön plana çıkan Moonlight, parlak görünümü ve rölyefli dokusuyla eşsiz yaşam alanları yaratıyor. Etkileyici renk geçişleriyle donatılan seri; beyaz, gri, açık mavi, koyu mavi ve yeşil renk alternatifleriyle farklı zevklere hitap ediyor. 10x40cm ebadıyla her mekanda özgürce kullanılıyor.

WINDSOR

Her zevke uyum sağlayacak biçimde tasarlanan Windsor Serisi, estetik görünümüyle göz dolduruyor.

Banyo, tezgah arası, kafe ve restoran gibi farklı mekanlarda kullanılan Windsor, 10x30cm ebadı ile retro ve modern bir ambiyans yaratıyor. Mix&Match konseptiyle tasarlanan seri, 9 farklı renk seçenekleriyle kişiselleştirilmiş mekanlar sunuyor.

WINDSOR FRAME

Windsor serisinin rölyefli versiyonu olarak tasarlanan Windsor Frame, yasam alanlarına modern bir boyut kazandırıyor. Hem mutfakta hem de banyoda kullanıma uygun, farklı renklerle kullanabileceğiniz, 9 renk alternatifiyle geniş bir yelpazeye sahip olan seri, rölyefli formuyla dikkat çekici görünümler oluşturuyor. Birlikte ve ayrı kullanılabilen rengarenk karolarıyla ön plana çıkan seri, mekanlara zengin tasarım alternatifi sunuyor.

METRO

Parlak yüzeyiyle seramiğin ışıltısını yasam alanlarına taşıyan Metro serisi, pastel tonlarıyla sakin ve yalın bir görünüm olusturuyor.10×40 cm’lik dikdörtgen formuyla, farklı renk kombinleriyle dikkatleri üstüne çekiyor.

AVENUE

Kentin ışıltısını yansıtan, 10X30 cm ebatlara sahip ve modern stilde oluşturulmuş 4 temel renk seçeneğini bulunduran Avenue; parlak yüzeyleriyle keyifli mekanlar vaat ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.