DİA Yazılım iş ortaklarını ödüllendiriyor

14.03.2021
DİA Yazılım iş ortaklarını ödüllendiriyor

Şirketler için bulut altyapısıyla verimlilik, maliyet avantajı ve veri güvenliği sağlayan DİA Yazılım, 18 Mart 2021’de çevrimiçi olarak düzenlenecek ödül töreniyle en başarılı olan iş ortaklarını ödüllendirecek.

 

DİA Yazılım, 2020 yılının enlerini seçmeye hazırlanıyor. 18 Mart 2021 saat 16.00’da çevrimiçi olarak gerçekleşecek etkinlikte DİA Yazılım; Pazarlama, Enterprise’a Geçiş, Kampanya Satışı, Yeni DİA Üyesi, Başarılı DİA Destek Ekibi, Müşteri Memnuniyeti, Yılın Enterprise Projesi, Çıkış Yapan Yeni İş Ortağı, Çıkış Yapan İş Ortağı, Başarılı İş Ortağı – Marmara Bölge ve Başarılı İş Ortağı – Anadolu Bölge kategorilerinde en iyi iş ortaklarını seçecek. Ödül her kategoriden 2 iş ortağına verilecek.

DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, ödül töreniyle ilgili heyecanlı olduklarını belirterek, DİA Yazılım olarak 2020’de iş ortaklarımız yeni normale çok hızlı adapte olarak DİA’nın %70 oranında büyümesine katkı sağladılar. 2021’de satış kanalımızı daha da geliştirmek ve bayi sayımızı 300’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Tüm dünyada 2021 yılı yazılım sektöründe özellikle dijitalleşme yönünde önemli gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Biz de bu gelişmeler için hem markamızı ve ürünlerimizi hem de satış organizasyonumuzu geliştirmeye yönelik hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bu hazırlık ve hedeflerimizi ödül törenimizde iş ortaklarımızla da paylaşacağız” şeklinde konuştu.

DİA Yazılım AŞ: 2004 Yılında KOSGEB Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ KOSGEB Tekmer’de kurulmuştur. Ticari yönetim sistemi olarak her sektörden KOBİ’nin iş yönetim süreçlerini kontrol ve takip etmelerini sağlayan, birbirine entegre çalışan ticari yazılımlar için çalışmaktadır. TÜBİTAK ve Avrupa Birliği destekli uluslararası Ar-Ge projelerinde yer alarak sürekli Ar-Ge yeteneğini geliştirmektedir. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı olarak, muhasebeden üretime, stok-depo yönetiminden diğer tüm satış ve satın alma süreçlerine kurumların iş süreçlerine verimlilik ve hız katmayı amaçlayarak yola çıkmıştır. Tamamen DİA Yazılım AŞ. tarafından geliştirilmiş özel bir altyapı üzerinde ve bulut teknolojisi ile çalışan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmakta ve KOBİ’lerin maliyetlerini düşürmekte, verimliliklerini arttırmaktadır.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.