Egepen Deceuninck Legend Serisi ile evinizin tadını çıkarın

14.03.2021
Egepen Deceuninck Legend Serisi ile evinizin tadını çıkarın

Bulunduğumuz ortamları havalandırmak sağlığımız için büyük önem taşıyor. Ses ve ısı yalıtımı konusunda rakipsiz olan Egepen Deceuninck Legend Serisi, evlerimizde kaldığımız bu dönemde pencerelerimizin ne kadar önemli bir unsur olduğunu bir kez daha hatırlamamızı sağlıyor.

 

 

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan korona virüsten korunmak için evde kalmamız ve bulunduğumuz ortamları sık sık havalandırmamız büyük önem taşıyor. Egepen Deceuninck Legend Serisi, sunduğu mükemmel ısı ve ses yalıtımının yanı sıra kolay açılıp kapanabilme özelliğiyle de kullanım rahatlığı sağlıyor. Temizlenmesi son derece kolay olan ürünler, bulunduğumuz ortamları daha az çaba sarf ederek hijyenik hale getirmemize de yardımcı oluyor.

 

Kalitesi Uluslararası Belgeli

Yüksek performans kriterleri göz önünde bulundurularak üretilen Legend Serisi, yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla 1966 yılında kurulan IFT Rosenheim Enstitüsü tarafından test edildi. Ürünleri araştırarak sertifikalandıran Enstitü’nün raporu ile Legend Serisi’nin hava, ısı ve ses geçirmez özellikleri sayesinde üstün teknolojik performans sunduğu ortaya konuyor. Kurşun kullanılmadan üretilen Legend Serisi, çevreye duyarlı ve sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.