Fuzul Holding yeni reklam ajansını seçti

16.03.2021
Fuzul Holding yeni reklam ajansını seçti

Türkiye’de 1992 yılından bu yana otomotivden inşaata, konuttan sigortaya, birçok alanda faaliyetini sürdüren Fuzul Holding, reklam çalışmaları için Alametifarika ile anlaştı.

 

“Geleceğin Türkiye’sini inşa etme” misyonu ile çalışmalarını sürdüren Fuzul Holding’in yeni dönemde reklam çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu. Fuzul Holding, dijital reklam ve pazarlaması için çözüm ortağı olarak Alametifarika ile anlaştı.

Farklı sektörlerden birçok büyük markayı bünyesinde barındıran Alametifarika, 10 Şubat 2021 tarihinden itibaren Fuzul Holding ve bünyesinde bulunan Rubikpara, Nevita, Nevvinn, FuzulEv, FuzulOto, Fuzul Yapı şirketlerinin tüm mecralardaki iletişimini yürüterek entegre reklam ajansı olarak çalışacak.

Yeni işbirliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Fuzul Holding Kurumsal İletişim Grup Başkanı Gülşah Yüzer, ‘’ Fuzul Holding olarak faaliyette bulunduğumuz sektörlerdeki çalışmalarımıza daha farklı bir soluk katmak için bazı iş birlikteliklerimizi yenileme kararı aldık. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahibiz. Müşterilerimizi de bu yeniliklerle buluşturmak için her geçen gün daha çeşitli iletişim araçları ve iş ortaklarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu kapsamda reklam tarafında, inovatif işlere imza atmış, Alametifarika ile çalışmaya başlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Birlikte birbirinden başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.