Açık hava mekânlarınızı yüksek kaliteyle ışıklandırın

17.03.2021
Açık hava mekânlarınızı yüksek kaliteyle ışıklandırın

Açık havada konforun ve şıklığın adresi L’unica, Türkiye’ye getirdiği birbirinden şık ve işlevsel tasarıma sahip Les Jardins aydınlatmaları ile bahçe, balkon ve teraslarınızda benzersiz bir ambiyans yaratıyor. Açık hava mekânlarınızı hava karardıktan sonra ışıl ışıl bir görünüme kavuşturacak Les Jardins ürünleri, gündüzleri de dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak.

 

 

Tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica, Türkiye’ye getirdiği birbirinden şık ve işlevsel tasarıma sahip Les Jardins aydınlatma ürünleri ile bahçe, balkon ve teraslarınızı hava karardıktan sonra ışıl ışıl bir görünüme kavuşturuyor.

 

Çevre dostu aydınlatma

Uzun kış gecelerini ve keyifli yaz akşamlarını aydınlatmasının yanı sıra gündüzleri de dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak Les Jardins ürünleri, güneş gücüyle çalışarak yüksek verimlilikli aydınlatma sağlıyor. Kolay şarj edilebilirliğinin yanı sıra uzun ömürlü ve çevre dostu oluşuyla da bahçe tutkunlarını cezbediyor.

 

Dış mekânlarınıza farklı bir soluk katacak Les Jardins aydınlatma ürünlerine, L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ve Türkiye genelindeki 30 farklı bayisinden ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.