Country stilinin yaşam alanınızdaki ismi; Angelic

18.03.2021
Country stilinin yaşam alanınızdaki ismi; Angelic

Yaşam alanlarının tüm atmosferini değiştiren country tarzı,  Kelebek Mobilya’nın Angelic Yemek Odası ile yeniden gün yüzüne çıkıyor. Country tarzın dingin, dengeli ve elegant havasını yaşam alanlarına kodlayan Angelic, farklı masa tasarımı ve sandalyeleriyle modern ve klasiğin uyumunu gözler önüne seriyor.

Cumhuriyet tarihinin en önemli markalarından Kelebek Mobilya, huzur veren natürel tonların ve gösterişten uzak şık çizgilerle harmanladığı Angelic Yemek Odası ile country dekorasyon tarzını yeniden yorumluyor. Country tarzın dingin, dengeli ve elegant havasını yaşam alanlarına kodlayan Angelic, geçmişin izlerini günümüze taşıyor.

Geçmişten gelen hikaye…

Yemek odalarındaki doğallığın ismi olan Angelic Yemek Odası Takımı, country tarzın samimi havasını yansıtan natürel tonlarıyla yaşam alanlarındaki denge unsuru oluyor. Meşe rengi ve mat beyazın harmonisiyle ortaya çıkan Angelic, tasarımındaki quadro ray sistemiyle kullanıcısının hayatını kolaylaştırıyor. Desenli seramik country kulpları ve özel tasarım Modern lukens ayaklarıyla detaylardaki mütevaziliği ortaya koyan Angelic,  yemek odalarına özgün bir imza atıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.