Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası

19.03.2021
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası

Baharın enerjisini evlerine taşımak, küçük dokunuşlarla hoş bir atmosfer oluşturmak isteyenler için Porland online alışverişe özel seçili ürünlerde sepette yüzde 21 indirim kampanyası düzenliyor.

 

Farklı zevklere hitap eden ve şık tasarlanmış ürünleriyle evlerde zarifliği temsil eden Porland, Kuzey Yarım Küre’de İlkbahar başlangıcının habercisi olan 21 Mart Ekinoksu’na özel, seçili ürünlerde geçerli, sepette yüzde 21 indirim kampanyası ile evleri yenileniyor.  Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, 20-21 Mart tarihleri arasında porland.com üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli ilkbahar kampanyasında seçili ürünlerden tercih edeceği ürünleri ek indirim avantajıyla alabilirler.

 

Modern ve zarif evlere stil kazandıran ürünler

Zamansız tasarımları ve modern çizgileri ile evlere stil kazandıran Porland, 20 – 21 Mart tarihleri arasında düzenleyeceği sepette yüzde 21 indirim kampanyasında zamansız ürünleri satışa sunuyor. Yemek takımlarından kahve takımlarına, mutfak gereçlerinden dekoratif ürünlere, tablodan yapma çiçeğe kadar zengin bir ürün yelpazesi bulunan Porland, avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen herkesi bekliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.