M1Konya AVM’den doya doya alışveriş hediyesi

25.03.2021
M1Konya AVM’den doya doya alışveriş hediyesi

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, alışverişi daha lezzetli hale getirecek yeni kampanyasını hayata geçiriyor. 24 Mart – 31 Mart 2021 tarihlerinde geçerli Anında Satış Kampanyası ile M1Konya AVM, aynı gün içerisinde 750 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerine hazırladığı gıda paketlerini hediye ediyor.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, daha keyifli bir alışveriş deneyimi için yeni bir kampanyaya imza attı.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, 24 Mart – 31 Mart 2021 tarihlerinde geçerli Anında Satış Kampanyası ile ‘doya doya’ alışveriş imkanı sunuyor.

Hayata geçirdiği yeni kampanyası ile AVM, aynı gün içerisinde 750 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, hazırladığı içinde 13 çeşit ürün bulunan gıda paketlerinden birini hediye ediyor.

Konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi

Güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunan M1Konya AVM, stoklarla sınırlı Anında Satış Kampanyası’ndan faydalanmak isteyen herkesi alışverişe davet ediyor.

M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.