LG, neon H ile daha verimli ve sürdürülebilir enerji çözümü sunuyor

10.04.2021
LG, neon H ile daha verimli ve sürdürülebilir enerji çözümü sunuyor

N-tipi Yarım Kesilmiş Hücrelere Sahip Gelişmiş Güneş Panelleri Sektöre Yön Verecek Güç Çıkışı ve Dayanıklılık Sunuyor.

 

LG Electronics’in (LG) en yeni geliştirilen güneş paneli, şirketin yenilikçi N-tipi yarı kesilmiş hücrelerini içeriyor, yüksek güç çıkışı sağlıyor ve 25 yıllık garantiyle destekleniyor. LG NeON H güneş paneli, önceki modele kıyasla gelişmiş performans sunan bir paket içinde karbonsuz enerji ve uzun süreli güvenilirlik sunduğu için hem konut hem de ticari uygulamalar için ideal çözüm olarak gösteriliyor.

LG, iki büyük uluslararası denetim ve sertifika kuruluşu olan UL ve TÜV Rheinland tarafından onaylanmış kurum içi güneş enerjisi test tesislerini işleten dünyanın ilk üreticisi olma unvanına sahip. Endüstri standardı test kriterlerini karşılayan LG NeON H panellerinin, 25 yıllık sürekli kullanımdan sonra bile orijinal performanslarının yüzde 90,6’sı ile çalışacağı garanti ediliyor4.

 

LG Electronics İş Çözümleri Şirketi Başkan Yardımcısı ve Enerji İş Birimi Başkanı Kevin Kim “Yeni NeON H güneş panelimiz, LG’nin yarattığı en güvenilir ve verimli yenilenebilir enerji çözümüdür. Güneş enerjisi ürünleri için çeyrek asır garanti sunma güvenine sahip yalnızca bir avuç üreticiden biri olan LG, zamanın testine dayanan verimli ve etkili çözümler sağlama taahhüdünü sürdürüyor” şeklinde konuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.