Zivella’nın sandalyeleri estetik ve dayanıklı

16.04.2021
Zivella’nın sandalyeleri estetik ve dayanıklı

Yalın tasarımlar hayata geçiren Zivella’nın yeni ahşap ayaklı sandalyeleri her mekâna uyum sağlıyor

Yeni nesil çalışma alanları için özel tasarımlara imza atan Zivella, insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımını hem çalışma ortamlarına hem bekleme alanlarına yansıtmaya devam ediyor. Zivella’nın yeni koleksiyonu içinde yer alan ahşap ayaklı sandalyelerden Best, Manta ve Lia-P estetik ve dayanıklı olmaları ile dikkat çekiyor. Konfor ve yalınlık özellikleri ile de farklılaşan yeni tasarımlar, farklı renk ve doku seçenekleri ile her mekâna uyum sağlıyor.

Sade: Best

Ahşap ayakları ve kumaş döşemesiyle modern bir görüntü çizen Best, ideal boyutlarıyla her mekâna uyum sağlıyor. Fiyatı 1550 TL + KDV’den başlıyor.

Sıcakkanlı: Manta

Dünyaca ünlü tasarımcılar Setsu & Shinobu Ito’nun hayal gücünün eseri Manta, konforlu ve yalın formu sayesinde iletişimde açıklığı temsil ediyor. Ahşap ayaklı seçeneği ise sizi sıcak bir sohbete davet ediyor. Fiyatı 2210 TL + KDV’den başlıyor.

İşlevsel: Lia-P

Bekleme alanları, kafe ve restoranlar gibi farklı mekanlar için uygun ve estetik çözümler sunabilen Lia P, renkli tasarımı kadar konforuyla da ilgi çekiyor. Fiyatı 1930 TL + KDV’den başlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.