Mapei spora desteğine tam gaz devam ediyor

20.04.2021
Mapei spora desteğine tam gaz devam ediyor

Sanata ve spora destek vermeyi kendisine amaç edinen, 8 yıldır Türkiye’de de faaliyet gösteren dünyaca ünlü İtalyan firması Mapei, Türk sporunu desteklemeye devam ediyor.

 

Merkezi olan İtalya’da futboldan bisiklet sporuna kadar farklı alanlarda spora desteği misyon edinen Mapei, ilk ayağı 10 Nisan tarihinde Bodrum’da gerçekleşen 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Artemis/Erkan Yanıkoğlu Takımı’nın sponsoru oldu.

 

Sıkı çalışmaekip çalışmasında süreklilik ve zorluklarla başa çıkmak için azimli olma değerlerini her zaman ön planda tutan yapı kimyasalları devi Mapei, bu ortak değerler ve spora olan tutkusuyla pek çok spor dalında desteklerine devam ediyor. Spor ve sanata verdiği dünya ölçeğinde destekle bilinen Mapei, Türkiye’de de bu desteği sürdürüyor.

 

Mapei, ilk etabı 10 Nisan Pazar günü Bodrum’da gerçekleştirilen 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Artemis/Erkan Yanıkoğlu Takımının da sponsoru oldu.

 

2011 yılından bu yana aktif olarak her yıl yarışmaya katılan Erkan Yanıkoğlu (Artemis Yapı) Bodrum’da gerçekleştirilen 2021 yılı Türkiye Ralli Şampiyonası üçüncü kategorisinin ilk etabını 7. olarak tamamladı.

 

“SPORA OLAN KATKIMIZI SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

 

10 Nisan’da Bodrum etabı ile başlayan 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası Ekim ayının sonuna dek, 7 ayak olarak yapılacak. Konuya ilişkin açıklama yapan Mapei Türkiye Genel Müdür Selman Tarmur bu yolculukta Türk sporunu desteklemeye “tam gaz” devam edeceklerini belirtti.

Mapei Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur sözlerini şöyle sürdürdü: “Mapei spor tutkusu olan bir marka, tüm dünyada aralarında bisiklet, futbol, motor sporları, basketbol ve voleybolu sayabileceğimiz pek çok spor dalına destek veriyoruz. Mapei Türkiye olarak, 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Artemis/Erkan Yanıkoğlu Takımı’nın sponsoru olduk. Erkan Yanıklıoğlu’nun aynı zamanda Mapei bayisi olması da durumu daha anlamlı hale getiriyor. Mapei Türkiye olarak spora olan katkımızı sürdürmeye devam edeceğiz.”

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.