İki farklı uygulama birleşti sofralara büyülü bir doku geldi

27.04.2021
İki farklı uygulama birleşti sofralara büyülü bir doku geldi

 Sofralara değer katan yenilikçi ürün yelpazesiyle farklı mutfaklara hitap eden Bonna;  Sky, Sage ve Sand adlı yeni koleksiyonlarında seçkin sunumlar elde edilmesini sağlayan reaktif sır tekniği ile artistik sır uygulamasını bir araya getirdi.

Misafirlerini her seferinde kusursuz bir şekilde ağırlamak isteyen şefler ve işletmelere yönelik çözümleriyle fark yaratan Bonna; Sky, Sage ve Sand adlı yeni koleksiyonlarında iki farklı tekniği birleştirdi. Her seferinde benzersiz sonuçlar elde edilen reaktif sır tekniği ile çömlekçi ustalarının tarihi Asya seramik sanatına dayanan artistik sır uygulaması, sofraları büyülü bir atmosfere büründürüyor.

 

Sade, şık ve göz alıcı tasarımlar…

Özel olarak geliştirilen sırların ateşle her buluşmasından sonra aldığı farklı şekil, renk ve desenler, koleksiyonlardaki her parçanın kendine özgü dokusunu ortaya koyuyor. Sadelik ile şıklığın buluştuğu koleksiyonların her biri, hem tek başına hem de birbirleri ile uyumlu yapısı ile dikkat çekiyor. Sofralara taze bir nefes getiren Sky, Sage ve Sand koleksiyonlarının 3 ayrı rengi, birbiri ile birlikte kullanılabilme özelliği ile sofralarda her zamankinden daha renkli sunumlar yaratmaya hazırlanıyor.

Yeme içme deneyimini en üst kalitede sunarak, keyifli anlara eşlik eden Bonna, farklı koleksiyonlarla yeniliklere imza atmaya devam edecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.