Güral Porselen ile bayram sofralarının tadı bir başka

07.05.2021
Güral Porselen ile bayram sofralarının tadı bir başka

Bu yıl da bayramın havasını yaşatacak şık, zarif ve fonksiyonel ürün seçeneği sunan Güral Porselen ile bayrama yakışır şıklıkta, tadı damakta kalacak sofralar kurulabilir.

En özel ve en güzel tariflerin masalarda yer alacağı, damaklarda en leziz yemeklerin iz bırakacağı bayram ziyafetlerine, Güral Porselen’in eşsiz ürünleri ile imza atmak mümkün.

 

Huzuru, mutluluğu, sohbeti aynı anda yaşatan, ailelerin keyifle aynı masada buluşup birlikte yemek yediği ve en özel tarifleri en sevdiklerine sunduğu bayram ziyafetlerini Güral Porselen’in kusursuz ürünleri ile sunulabilir.

 

Bayramın neşesinin sabahın erken saatlerinde yaşanacağı ve tüm aileyi aynı sofrada buluşturacak sabah kahvaltılarını Güral Porselen’in her yeni güne mutluluk katan, rengârenk ve fonksiyonel kahvaltı setleri ile en özel yemekleri sergileyeceğimiz akşam yemeklerini ise Güral Porselen’in modern dekorlarla birleştirdiği yemek takımları ile eşsiz kılmak mümkün.

 

On bir ayın en bereketlisi, en huzurlusu Ramazan ayının bitişiyle birlikte karşıladığımız bayramı kurulacak sofralar ile unutulmaz kılabilir, www.gural. com. tr online mağazadan kampanyalı ürünler ile bayram sofralarına özel bir anı bırakılabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.