İhlas Yapı’nın üç projesine Toshiba Klima imzası

07.05.2021
İhlas Yapı’nın üç projesine Toshiba Klima imzası

Üst düzeyde soğutma ve ısıtma konforu sunan Toshiba Multi Klima Sistemleri, Marmara 4 Evleri, Bizimevler Güzelce ve  Bizimevler 8 Konut olmak üzere toplam üç projenin iklimlendirme ihtiyaçlarına çözüm sunacak.

İhlas Yapı’nın Avcılar, Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinde hayata geçirdiği üç konut projesinin iklimlendirme ihtiyaçları Toshiba Multi Klima sistemleri güvencesinde olacak. En son klima teknolojisi ve sağladığı optimum performans ile yaşam kalitesinin iyileştirilmesinde önemli rol sahibi olan Toshiba Multi Klima Sistemleri; 1640 adet split klima, 41 adet ticari split klima ve 8 multi split klima ile Marmara 4 Evleri, Bizimevler Güzelce ve Bizimevler 8 projelerinin tüm iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayacak.

Japon teknolojisine sahip üstün konfor

Japon teknolojisine sahip Toshiba Multi klima sistemleri, multi split klimalarının esnek yapısıyla birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda tüm ihtiyacı karşılamasıyla ve düşük enerji tüketimiyle öne çıkıyor. Hafif ve kompakt dış üniteleriyle duvarda daha az yer kaplayan, temiz ve sessiz bir ortam sağlayan Toshiba Multi Klima Sistemleri,  beş odaya kadar geniş çaplı bir iklimlendirme seçeneği sunarak arzu edilen konfor düzeyinin sağlanmasına yardımcı oluyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.