Wenger Urban Classic Lady saat ile Anneler Günü’nü ölümsüzleştirin

07.05.2021
Wenger Urban Classic Lady saat ile Anneler Günü’nü ölümsüzleştirin

Saatler her özel günün en unutulmaz hediyesine dönüşüyor.  Wenger, annelerin Anneler Günü’nü Urban Classic Lady saat ile unutulmaz anlara dönüştürüyor.

İsviçreli saat markası Wenger, yüz yılı aşkın süredir ürettiği saatlerle insanların en özel anlarında yanında oluyor. Rose rengi ve hasır örgü kayışıyla Wenger Urban Classic Lady saat, en güzel annelerin Anneler Günü’nde unutulmaz hediyesi oluyor.

Zarafet ve anneliğin eşsiz karışımını temsil ediyor

Sade ama bir o kadar şık tasarımını beyaz kadranıyla tamamlayan saat, zarif duruşunu hasır kayışın verdiği ince işçilikle bütünleştiriyor. 83 gram ağırlığındaki saat, günlük kullanıma da kolayca ayak uyduruyor. Wenger Urban Classic, zarafet ve anneliğin eşsiz karışımını temsil ediyor.

Detaylarında da rose dokunuşu bulunuyor

En güzel Anneler Günü hediyesine dönüşen saat, bakıldıkça hatıraları da canlandırıyor. Wenger Urban Classic Lady, gücünü Quartz makineden alıyor. Tümüyle yuvarlak hatların hakim olduğu saat, kasasında olduğu gibi iç detaylarında da rose dokunuşları bulunuyor. Kendisi kadar şık bir kutusu bulunan saat, safir kristal camıyla başı başına bir eser olduğunu vurguluyor.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix. com. tr internet adresinde bulabileceğiniz Wenger Urban Classic Lady fiyatı 1.946,71 TL’dir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.