DİA Yazılım, bayilerine tahsilat riski olmadan düzenli yıllık gelir modeli sunuyor

10.05.2021
DİA Yazılım, bayilerine tahsilat riski olmadan düzenli yıllık gelir modeli sunuyor

Bulut teknolojisinin çok daha değer kazandığı günümüzde hız, güvenilirlik ve veri güvenliği de en önemli konular arasında yerini aldı. Türkiye çapında 200’ün üzerinde iş ortağıyla hizmet veren DİA Yazılım, firmaların dijitalleşme süreçlerinde çok daha aktif rol oynamalarını sağlarken, satışlarının artmasına da yardımcı oluyor.

Bulut teknolojisi konusunda 17 yıllık tecrübesi ile iş ortaklarına; tüm sektörlerdeki firmaların; muhasebeden stok takibine, üretimden servis hizmet yönetimine dijitalleşme ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde karşılama fırsatı sunduklarını söyleyen DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, “Üyelerimize tahsilat riski olmadan düzenli yıllık gelir modeli sunuyoruz. Ayrıca adil bir bayi koruma programımız var; register sistemimiz sayesinde iş ortaklarımızın firmalara sundukları teklifleri koruyoruz. Üyemiz olmak için başvuran firmaları da sertifika ve niteliklerine göre bayilerimize yönlendiriyor ve müşteri görüşmelerinde onları destekliyoruz” dedi.

İş ortaklarının DİA çözümleri hakkında yetkinliklerini 11 farklı sertifika programı ile artırmayı hedeflediklerini ve müşteri memnuniyeti sağlayıp, satışlarını artırmada destek olduklarının da altını çizen Onay, “DİA müşteri üyelik yenileme oranı %99,8 olan ve piyasada bulunan en gelişmiş bulut ERP yazılımı. Bu anlamda bayilerimizin satış sonrasını yönetmesi de çok kolay oluyor. Bulut teknolojisi ile hizmet vermemiz nedeniyle de uzaktan daha az maliyetle destek olabiliyorlar. Öte yandan iş ortaklarımızın satışlarını artırmak için kampanyalar düzenleyerek belirli hedefler veriyoruz. Bu hedefleri yerine getirebilmeleri için de onları hem teknik hem de pazarlama anlamında destekliyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.