Çalışmayı konforlu hale getiren Zivella Koltukları

12.05.2021
Çalışmayı konforlu hale getiren Zivella Koltukları

Zivella’nın ev ofisler için tasarlanan çalışma koltukları Mira, Eta ve Tunn ergonomisi, konforu ve zarafeti ile dikkat çekiyor.

Evde ya da ofiste verimli çalışmanın önemli noktalarından biri de çalışma koltukları… Çalışma koltuklarının ergonomik olması ve hem sırtı hem de iyi duruşu desteklemesi ise oldukça önemli. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak konforlu çalışma koltukları tasarlayan Zivella, evde ya da ofiste çalışmayı sağlıklı hale getiriyor.

Eta

Konforu ve tasarımı bir arada isteyenler için üretilen Eta çalışma koltuğu, senkron mekanizmalı ve yükseklik ayarlı kol yapısıyla ev dahil tüm çalışma alanları için ergonomik bir çözüm sunuyor. Fiyatı 2.210 TL + KDV’den başlıyor.

Mira

Günlük yoğun kullanım için tasarlanan Mira çalışma koltuğu, sağlamlığıyla da dikkat çekiyor. Sabit ya da tekerlekli ayakların sunduğu farklı kullanım seçenekleriyle ev dahil tüm çalışma alanları için konforlu bir çözüm sunuyor. Fiyatı 2.770 TL + KDV’den başlıyor.

Tunn

Zarif ve bir o kadar da ergonomik bir yapısı olan Tunn çalışma koltuğu, hem evde hem çalışma alanlarında çalışmayı eğlenceli hale getiriyor. Fiyatı 2.940 TL + KDV’den başlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.