Stile önem verenlere özel Silestone Integrity evyeler

15.05.2021
Stile önem verenlere özel Silestone Integrity evyeler

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un teknoloji, uzmanlık ve tasarımla hayat verdiği Integrity evyeleri, mutfakları eşsiz birer tasarıma dönüştürüyor. Fraklı hatlarıyla karakterlerini yansıtan evyeler, her yerde olduğu gibi mutfağında da stile önem verenlerin beklentilerini karşılıyor.

 

Günümüz modern evlerinde evyeler, tasarım ve renkleriyle mutfaklarda birer dekorasyon objesine dönüşüyor. Dünyada kuvarstan tek parça olarak üretilen ilk ve tek evye serisi Silestone Integrity koleksiyonunda yer alan 6 farklı model evye, düz veya yumuşak hatlarıyla mutfakların tasarımını baştan aşağı yeniden belirliyor.

 

Saflık ve temizliğin sembolü

Cosentino’nun, en son teknolojiyle geliştirdiği, benzersiz dokunuşa sahip, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity evyeler, Silestone’un tüm üstün özelliklerini de bünyesinde taşıyor. Kullanıcılara çizilme ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık, kolay temizlik imkanını aynı anda sunan evyeler, mutfaklardaki stil ve güzelliğin yeni ikonuna dönüşüyor. Silestone tezgahınızla aynı renklerde üretilen evyeler, tek parça yapısıyla kolaylıkla monte ediliyor.

 

Leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı çizgilerinin yanı sıra mat ve parlak yüzey seçenekleri sunan evyeler 34×37, 51×37, 51x41x ve 67×43.5 olmak üzere dört farklı ebat seçeneğiyle mutfaklarda estetik bir bütünlük sağlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.