Medisana ile ev konforunda masaj keyfi

18.05.2021
Medisana ile ev konforunda masaj keyfi

40 yılı aşkın bir süredir, insan sağlığına yönelik ürünler geliştiren ve tüketiciye sunduğu fonksiyonel ürünleri ile yaşamı daha kalitelive keyifli bir hale getiren Medisana, evde masaj konforunu yaşamak isteyen herkesi Shiatsu Masaj Minderini deneyimlemeye davet ediyor.

 

Çağımızın en sık karşılaşılan sağlık problemlerinden biri de dinmek bilmeyen kas ağrıları. Düzenli egzersiz yapılmadığı takdirde kronikleşen bel boyun ve sırt ağrıları ise günümüzde meydana gelen evde çalışma modeliyle birlikte daha da artmış durumda.  Özellikle masa başı işlerde çalışanların sık sık deneyimlediği sırt ve boyun ağrıları, düzenli egzersizle kontrol altına alınabiliyor. Tabii bu egzersizleri masajla desteklemek ise şart.  Konforundan ödün vermek ve evde masaj keyfini deneyimlemek isteyenlerin tercihi ise Medisana Shiatsu Masaj Minderinden yana oluyor.

 

Isıtma fonksiyonu ile kan akışını hızlandırarak kasları gevşeten rahatlatıcı bir sıcaklık sağlayan Medisana Shiatsu Masaj Minderi, omurilik boyunca yapılan titreşimli masaj sayesinde sırt bölgesinde hissedilir bir rahatlamayla birlikte, oturma bölgesinde yer alan vibrasyonlu masaj özelliği sayesinde de tüm kas sistemlerinin gevşemesini sağlıyor.  Kablolu kumandası ile rahat kullanım özelliği ile de dikkat çeken Medisana Shiatsu Masaj Minderi sürekli veya kesik kesik 2 kademeli yoğunluk ayarı ve uzaktan kumanda aracılığıyla rahat ve konforlu bir masaj deneyimi yaşatıyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.