Yemek alanlarınıza tarz katacak tasarımlar L’unica’dan

19.05.2021
Yemek alanlarınıza tarz katacak tasarımlar L’unica’dan

İç mekânın konforunu açık havaya taşıyan bahçe mobilyaları markası L’unica, yeni Domino masa ve Stripe sandalye ile sofralarınızı etkileyici bir görünüme kavuşturuyor. Domino masa, eşsiz tasarımı ve el yapımı seramik yüzeyiyle göz kamaştırırken, Stripe sandalye ise konforlu yapısı ve oval formu ile zamansız bir şıklık sunuyor.

 

 

Türkiye’nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L’unica, 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni Domino masa ve Stripe sandalye ile yemek alanlarında etkileyici bir atmosfer yaratıyor. Teak ağacının eşşiz birleşiminden oluşan ve el yapımı seramik yüzeyiyle göz kamaştıran Domino masa, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile beğeni topluyor.

 

Yere doğru uzanan oval ayak formu ve örgü detayıyla zamansız bir şıklık sunan Stripe sandalye ise geniş ve konforlu oturum alanıyla dikkat çekiyor. Sofralarda fark yaratmak isteyenlerin tercihi olacak Domino masa ve Stripe sandalyeye, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.