Mavi ve beyazın uyumu ile yaz sofralarının başrol oyuncusu Güral Porselen

20.05.2021
Mavi ve beyazın uyumu ile yaz sofralarının başrol oyuncusu Güral Porselen

Güral Porselen’in mavinin huzuru ve beyazın dinlendirici etkisini taşıyan ürünleri ile bu yaz sofralar stil sahibi.

Güneşin enerjisi Güral Porselen sofraları ile evlere geliyor.

 

Güral Porselen’in doğayı, sonsuzluğu, huzuru ilham alarak modern dekorlar ile sıra dışı doku ve gerçek renk tonlarını birleştirerek tasarladığı ürünleri, denizin ve gökyüzünün renklerini yaz sofralarına taşıyor.

 

Yaz aylarının en güzel tonlarını beyazın dinginliği ile buluşturan Güral Porselen, şık, modern ve fonksiyonel ürünleri ile Akdeniz sahillerinin romantik havasını evlere getiriyor.

 

Doğayı temsil eden renk tonlarını taşıyan Güral Porselen’in birbirinden estetik ürünleri, bu yaz hafif serin yaz akşamları bahçede, balkonda, teknede kurulan aile sofralarına eşlik ediyor.

 

Güral Porselen’in denizin rengi mavi ve huzurun rengi beyazın eşsiz uyumunu birleştirdiği stil sahibi ürünleri ile yazın her anını özel kılmak mümkün.

 

Güral Porselen’in mavinin ve beyazın uyumunu en şık şekilde yansıttığı, akşam yemeklerini sıra dışı doku ve gerçek renk tonlarıyla birleştirdiği Güral Roden 24 parça bone yemek takımına, her yeni güne mutluluk katarak karşılayan Güral Spinoza 36 parça kare bone kahvaltı takımına ve yazın kahve keyfini taçlandıracak Güral Atina Türk Kahvesi takımına ve daha birçok eşsiz ürüne www. gural. com. tr adresinden hızlı ve temassız şekilde ulaşılabilir.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.