Rengi ve dokusuyla yaşam alanlarınıza fark katıyor

20.05.2021
Rengi ve dokusuyla yaşam alanlarınıza fark katıyor

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone Et. D’Or, girdiği alanlara imzasını atıyor. Şık ve zarif bir tasarımın yansıması olan Et. D’Or, rengi ve dokusuyla yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenlerin ufkunu genişletiyor.

 

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun doğal taşlardan ilham alarak tasarladığı Silestone Eternal serisinde yer alan Et. D’Or, mekanlara kişiliğini yansıtarak, yaşam alanlarına farklılık katıyor.

 

Sonsuzluk ve zarafeti buluşturuyor

Beyaz zemin üzerindeki altın renkli zarif damarları ve gri tonlamalarıyla Et. D’Or, nostaljik zamanların en beğenilen mermerinden ilham alıyor.  Klasik ve modern ortamlarda dramatik bir etki yaratan renk aynı anda sonsuzluk ve zarafeti buluşturuyor.

 

İlk günkü görünümünü hep koruyor

Çekici ve bir o kadar da şık etkisiyle titiz tasarımlara zemin hazırlayan Et. D’Or parlak ve mat seçenekleriyle sunuluyor. Sıvı emmeyen ve kir tutmayan yüzey neredeyse kirlenmiyor, görünümünü ve canlılığını ilk günkü gibi koruyor. Darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı olan, kolay temizlenen yüzey tezgahlardan duvar kaplamalarına kadar oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.