AssisTT Brandworks ile el sıkıştı

22.05.2021
AssisTT Brandworks ile el sıkıştı

Brandworks İletişim Danışmanlığı, insan odaklı çalışma anlayışıyla çağrı merkezi sektöründe müşteri deneyimini zenginleştiren Türk Telekom Grup Şirketi AssisTT’in kurumsal iletişim, dijital itibar yönetimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik ve medya ilişkileri yönetimini üstlendi.

 

Kasım 2007’de yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olarak kurulan ve  Türkiye genelinde yaklaşık 16 bin çalışanıyla hizmet veren, sektörün lider firmalarından AssisTT, kurumsal iletişim, dijital itibar yönetimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik ve medya ilişkileri yönetimi alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

AssisTT; 13 yılı aşkın deneyimiyle çağrı merkezi işlevinin yanı sıra iş geliştirme faaliyetleriyle müşterilerine iyi deneyimler sunan, dijital dünyaya uyum sağlayarak alanında öncü ve  insan sermayesi yüksek bir şirket. Satış-pazarlama, yüz yüze hizmet, sosyal medya yönetimi, dış kaynak tedariği gelir yönetimi alanlarında çok kanallı müşteri deneyimi çözümleri sunan marka, telekomünikasyon sektöründeki deneyiminin yanı sıra, sektörlere özel teknolojik çözümleriyle müşterilerine katma değer yaratarak eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

11 yıllık serüvenine ulusal ve uluslararası arenada faaliyet gösteren 100’e yakın marka ve pek çok tecrübe sığdıran Brandworks; geleneksel ve dijital medya süreçlerinin yürütülmesinin yanı sıra kurumsal iletişim, sürdürülebilir itibar yönetimi, stratejik danışmanlık gibi uzmanlıklarıyla 50’den fazla sektöre 360 derecelik halkla ilişkiler hizmeti veriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.